دوربین مدار بسته و فروشگاه دوربین مداربسته

دوربین مدار بسته : دوربین مدار بسته و فروشگاه دوربین مداربسته

<-PostAuthor->
دوربین مدار بسته و فروشگاه دوربین مداربسته

دوربین مدار بسته


دوربین مدار بسته

در این مقاله قصد داریم شما را با دوربین های مدار بسته , انواع و قیمت آن ها آشنا کنیم .

دوربین مداربسته چیست ؟ یکی از تجهیزات الکترونیکی برای نظارت و کنترل دوربین مدار بسته است , تصاویر و اطلاعات از طریق دوربین مدار بسته ضبط شده و به دستگاه ضبط فرستاده می شود به این ترتیب شما می توانید اتفاقاتی که چند روز گذشته رخ داده مشاهده کنید .

انواع دوربین مدار بسته

فروش دوربین مداربسته در انواع متفاوتی صورت می پذیرد , دوربین ها را می توان از نظر سیستمی که دارند به انواع Analuge , IP و AHD تقسیم بندی نمود .

دوربین مدار بسته آنالوگ: انتقال اطلاعات در دوربین های آنالوگ به صورت آنالوگ صورت می گیرد نام این دوربین های نیز با توجه به این خصوصیت انتخاب شده. در دوربین های آنالوگ پس از ایجاد تصویر در چیپ تصویر به وسیله یک مبدل اطلاعات را به صورت آنالوگ در آورده و آن را انتقال می دهند.

دوربین مداربسته شبکه یا دیجیتال: انتقال اطلاعات در این دسته از دوربین های مداربسته تحت پروتوکل های شبکه صورت می گیرد. این امر امکان همخوانی کامل این دوربین ها با شبکه های کامپیوتری را فراهم می آورد.

دوربین مدار بسته ای اچ دی : اصطلاح دوربین مداربسته AHD یا AHD CCTV به اصطلاح انگلیسی Analog High Definition CCTV به معنای دوربین مداربسته آنالوگ رزولوشن بالا اشاره می کند.

قیمت دوربین مدار بسته

باید توجه داشته باشیم که افراد عادی و عموماً افرادی که به سیستم های امنیتی تسلط ندارند، قطعاً برای جانمایی و برآورد هزینه های یک پروژه دوربین مداربسته و خرید دوربین مدار بسته ارزان مشکل خواهند داشت، بنابراین کارشناسی و برآورد هزینه را باید به متخصص آن بسپاریم.

در مرحله اول باید اطلاعات مهمی از قبیل نوع کاربری سیستم، تخمین بودجه مدنظر جهت اجرای کار، دقت و کیفیت لازم، ارتباط با سایر سیستم­های امنیتی، طرح­های توسعه احتمالی در آینده و سیستم تغذیه برق پروژه را در اختیار کارشناس متخصص سیستم مداربسته بگذاریم.

توجه داشته باشیم که هرگز برای تخمین تعداد دوربین مدار بسته ضروری و همچنین نوع آنها و قابلیت یا کیفیت آنها نمی توان به شکل تلفنی و صحبت از راه دور با کارشناسان متخصص، این کار را به درستی انجام داد و حتماً باید مرحله بازدید حضوری کارشناس مربوطه به محل موردنظر شما انجام شود.

.


برچسب ها: دوربین مدار بسته , خرید دوربین های مدار بسته , دوربین مدار بسته چیست ,

[ بازدید : 54 ] [ نظر شما : 1 2 3 4 5 6 ]

تاريخ : جمعه 8 تير 1397 | 22:32 | نویسنده : پارند سیستم |